SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë 89m2 me qira në F. Kosovë, SEMITRONIX.
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:46
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
139550
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 89m2 me qira në F. Kosovë, SEMITRONIX.
Banesa gjendet në vijën ndarse në mes të Prishtinës dhe Fushë Kosovës, përballë “Jumbo” në objektin SEMITRONIX, është tërësisht e mobiluar, ka ngrohje qëndrore me rrymë, ujë 24/7, kamera sigurie, sigurim fizik 24/7, parking rrugorë si dhe garazhë (me pagesë mujore). Pagesa për mirëmbajtje të objektit kolektive paguhet 14Euro/muaj. Banesa është në katin e V-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me kuzhinë
2. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. Ballkon
1. Koridor

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
049/636-333; 045/615-337
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »