SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 4.70 Ari tokë në Tasligje
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:40
Fletë Poseduese :
Po
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
139557
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 4.70 Ari tokë në Tasligje ne te cilen eshte e ndertuar shtepia me 120m2 si dhe bodrum prej 40m2 .
Posedon:
infrastrukturën rrugore,
kanalizimin,
ujësjellësin

çmimi:125.000Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »