SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Tophane
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Qershor '17
ID e produktit :
139560
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Tophane ne katin e VII. Banesa ka siperfaqe prej 45m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa leshohet me qira me cmim prej 250euro ne muaj ku, ne cmim jane te perfshira mbeturinat dhe uji..
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »