SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR QIRA - Banesë 1+1 e mobiluar tek Ontexi
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
139566
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR #QIRA Banesë 1+1 e mobiluar në lagjen Bregu i Diellit tek Ontexi

65m²│1 Dhomë gjumi│Kati 7│Mobiluar
▁▁▁
Banesa ofrohet komplet e mobiluar dhe gjindet në katin e shtatë me dy ashensorë të një objekti ndërtim i ri dhe shumë cilësor nga Ontexi Construction.

Ka sipërfaqe prej 65m² të shpërndarë në qëndrim ditor me kuzhinë, një dhomë gjumi, koridor, banjo dhe ballkon.

Përreth objektit gjinden të gjitha komoditet e nevojshme për një jetë sa më të mirë si qendra tregtare, shkolla, qendra e mjekësisë familjare,qendra fitnesi, linjat e trafikut urban 3 dhe 5 etj
Kjo banesë veçohet për nga lokacioni, komoditeti dhe ngrohja qendrore e qytetit (Termokos).

Çmimi 350 €/muaj

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »