SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR QIRA - Banesë komplet e mobiluar në lagjen Kalabria
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt
Madhësia :
82 m²
ID e produktit :
139569
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR QIRA Banesë komplet e mobiluar në lagjen Kalabria në Prishtinë

82m²│2 Dhoma gjumi│1.5 Banjo│Ballkon│Mobiluar
▁▁
Banesa ndodhet në katin e 4-të të njërit prej objekteve të kompanisë EXDC në Lagjen Kalabria, përfshin 82m2 dhe përbëhet nga 1 Qëndrim ditor me kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, 1 Banjo, 1 WC dhe 1 Ballkon.

Ofrohet e mobiluar si në foto, TV Led, Kuzhinë me të gjitha pajisjet funksionale, Ashensor aktiv me qasje të kufizuar vetëm për banorë, ngrohje qëndrore me rrymë, gjelbërim, parking të mjaftueshëm dhe lidhje shumë të mirë me qytetin.

Çmimi: 350€/muaj

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »