SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qera mbrapa Teatrit te banka TEB 92M2 Kati II
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
139576
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera mbrapa Teatrit Kombetar afer bankes TEB. Banesa gjendet ne katin II dhe ka 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo, shpajz. Te interesuarit te lajmrohen ne keta nr. 045-252-808 ; 049-68-68-58
Informata rreth publikuesit
Francesca
Charlotte, North Carolina
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »