SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor '16
ID e produktit :
139586
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia me qira ne qender lakrishte me hyrje ( kulem) te veqant .Posedon dhome me kuzhine , dhome dhe banjo.E mobiluar dhe renovuar, e izoluar me te gjitha shpenzimet perveq rrymes .!!!!!!Vetem per qift !!!!!! Dy persona!!!!!Postuar celularit.044 338 919
Informata rreth publikuesit
Eti
Prishtinë
044338919
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »