SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Banesen Në Tokë Bashqe 34 m 28 mij euro
Çmimi :
€28,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
34 m²
ID e produktit :
139591
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne Tokë Bashqe 34 m 100 metra prej parkut te Tokë Bashqes. Banesa ka parking , lift dhe është ne nje vend shumë te qetë, ka perpara fushen e tenisit , basketball , staza per te ecur dhe nje lloj lumi . Banesa është komplet e mobiluar . Këtë banesë e keni shumë leht edhe me leshu me qera. Për më shumë kontakto ne 044/202/982Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
pom_frit
Prishtinë
044-202-982
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »