SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE ULPIANE - TE HOLLYWOODI
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:11
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
139616
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen ne Ulpiane me saktesishte te Hollywodi. Banesa gjindet ne katin e I eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dhome gjumi
banjo

Banesa posedon ngrohje qendrore me termokos..

Pronari i sjelle shproretin, frigoriferi dhe maqinen e teshave..

Cmimi nuk diskutohet...

Ofertat tona mund t'i shihni edhe ne zyren tone dhe ne facebook: Bledi Estate
Telefon: 044 968 171
049 838 866
E-maili: bledi-estate@hotmail.com
Viber: +386 49 838 866
Informata rreth publikuesit
BLEDI ESTATE
Prishtinë
044 968 171
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »