SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes komode me qira ne Emshir
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:04
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
139623
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne Emshir te banesat e Nartelit, banesa eshte kmode e mobiluar ne teresi mobile moderne, banesa ka dhe garazhd
Banesa posedon:
- dy dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 350 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
044/ 124 -677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »