SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qera ne Rr.B Mat1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:53
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
ID e produktit :
139625
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne Rr.B Mat1

Leshohet banesa me qera 73m2.
Banesa posedon : 2 dhoma gjumi , sallon dhe kuzhin , banjo dhe shpajz.
Kati i 3 ,rruga B-Mat1, ndertim i ri asnjehere e banuar me pare .
Banesa leshohet vetem per familjar.
Qmimi 300euro.

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
+377 (44) 132 995
+377 (44) 77 77 90

e-mail: capitalcityagency@gmail.com/
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »