SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Lagje te Spitalit_2 dhoma gjumi
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:46
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
139626
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne Lagje te Spitalit, banesa ne foto shihet e pamobiluar, mirepo mobilohet sipa kerkeses se qiramarresite ,
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- dy banjo
- 2 ballkona
- koridor
Qmimi 250 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
044/ 124 677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »