SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira Ulpiane
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
ID e produktit :
139635
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira Ulpian kati i - III - Rruga: 17 Shkurti, ngrohtore nga termokosi, e mobiluar në tërësi dhe ka këtë rënditje:

- Dhome dite
- Kuzhinë
- Dhomë gjumi
- Ballkon
- Banjo/wc

Qmimi: 280 Euro
Kontakt nga ora 08:00 - 22:00
Tel: 049/044 358 100 + viber
e-mail: agjensionbraholli@gmail.comPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albert
Prishtinë
+37745690999
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »