SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë Duplex 260m2 me qira në Qendër.
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:17
Madhësia :
260 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
139641
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë Duplex 260m2 me qira në Qendër.
Banesa gjendet në Qendër të qytetit, përballë Hotel Grand, afër Sheshit Zahir Pajaziti, është tërësisht e mobiluar, ka ngrohje qëndrore me Qytet (TERMOKOS) dhe është në katin e V-të.
Banesa ka këtë renditje:
- Kati i I-rë:
1. Sallon (me dy ambiente)
5. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë me tryezari
2. Banjo
1. WC
1. Depo
1. Koridor (I mbyllur)
1. Terasë

- Kati i II-të:
1. Sallon

Banesa mund të lëshohet edhe për shfrytëzim për zyre (hapësirë afariste)

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ; 045/189-189
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »