SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 4 dhomshe 115m2 kati 7-te ne Fushe Kosove
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:01
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
139645
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 4 dhomshe 115m2, kati i 7-te, ne Fushe Kosove. Banesa gjendet mbrapa shkolles Mihail Grameno, rruga kryesore afer 100m, ambulanta, supermarketet e medha, salle sportive etj, linjat e autobusit dhe taxi non stop. Objekti ofron kushte te mira, uje 24 h, ashensore te veqante me kartela. Dokumentacion te rregullt perkthimi behet te Noteri. Banesa ka kete renditje:
- qendrimi ditor
- kuzhine e trapezari
- 3 dhoma gjumi
- banjo
- shpajz
- koridor
- 2 ballkona
Qmimi eshte 400 euro per m2, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »