SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa eksluzive me qira ne Ulpiane, objekti "Beni Dona"
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
105 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
139652
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa eksluzive me qira ne Ulpiane, objekti "Beni Dona"
Banesa eshte ne katin e gjashte, ka dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe ballkon.
Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja.
Çmimi i qirase eshte 500euro.
Na kontaktoni ne numrin: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »