SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira te Parku i Qytetit,, Prishtinë | M1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:46
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Ekstra :
Garazh, Shteg në Oborr
ID e produktit :
139653
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia me qira te Parku i Qytetit në Prishtinë,
Renditja:
Shtepia ka sallon me kuzhinë, 3 dhoma te fjetjes, koridor, dy banjo, oborr dhe garazh.
Çmimi: 350€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grand Prishtina
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »