SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Penthouse me qira ne Lagjen e spitalit 140 m²
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
140 m²
ID e produktit :
139676
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Penthouse ne Lagjen e spitalit afer viva freshit
2 dhoma t gjumit
Sallon me kuzhin
Koridor
Banjo
Banesa osht 140 m²
100 m² banim
Dhe 40m² teras
Banesa osht e pa mobiluar dhe mund ta mobiloni ju sipas deshires tuaj dhe te zbatoheni me pronarin ne qira


Nr kontaktues tel & viber 045905717
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »