SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Taslixhe II
Çmimi :
€240,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '17
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
139685
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia me kater nivele ne Taslixhe II me siperfaqe prej 350m2 dhe ka 2.5 ari truall.Shtepia ka 8 dhoma, 3 banjo, 3 terraca te medha,2 garazha.Nemja qendrore me pelet. Çmimi: 240.000 euro
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
044 659 488
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »