SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet objekti afarist ne Emshir
Çmimi :
€1,700,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '17
Madhësia :
2000 m²
ID e produktit :
139687
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet objekti afarist ne Emshir me siperfaqe prej 2000m2 dhe shume i pershtatshem per poliklinike,kolegj,kompani sigurimi,banke. Çmimi: 850 euro/m2 i negociueshem!
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
044 659 488
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »