SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 80m² te VG Construction rruga B
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:28
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
139708
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e re 80m² kati 8-te, ndertim i VG Construction, rruga B. Banesa eshte 3 dhomeshe, me orientim Jug-Lindje, me ngrohje qendrore te qytetit, uje 24 ore me rezervar, parking te mjaftushem, kendi i lodrave per femije. Eshte ne ndertim e siper dhe pritet te perfundoj ne vitin 2017. Banesa ka kete renditje:
- qendrimi ditor me kuzhine,
- 2 dhoma te fjetjes,
- banjo,
- koridor,
- ballkon,
Qmimi eshte 850 euro per m2, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »