SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia 270m2 në Bregu i diellit me 4.5Ari obor
Çmimi :
€280,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
6
Madhësia :
270 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
139713
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia 270m2 në Bregu i diellit me 4.5Ari obor

Shtëpia është tre katëshe P+2 (bodrumi dhe dy kate banimi)

Bodrumi ka hapsir prej 130m2 Garazhd me hapsir për dy vetura , Kuzhinë , dy banjo , dhomën për nxemje .

Kati i I ka hapsir prej 135m2 , Dhomë dite , Kuzhinë, Dy dhoma gjumi ,Dy banjo ,
Dy ballkona

Kati i II ka hapsir prej 135m2 , Posedon Tre dhoma gjumi , Dy banjo ,
Tre ballkona

Shtëpija ka nxemje me pelet , rezervuar uji , rezervar nafte ,
bojler qendror

çmimi:280.000Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »