SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 110m2 Kati i 4-të afër Qerdhës
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:53
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
139714
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa me siperfaqe prej 110m2, Kati I 4-të dhe gjendet afër Qerdhës, banesa është e gatshme per banim.

Banesa posedon :

- Tre dhoma gjumi
- Sallon dhe kuzhine
- Terracë
- Depo
- Banjo


Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues: 044-570-670 ose +377-44-570-670(VIBER). Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »