SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qera lokali ne Gjilan (Kodi 393/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Madhësia :
115 m²
ID e produktit :
139736
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk jep me qera dy lokale ne Rrugen qarkore Kamenic-Bujanofc
Lokali eshte dy kat ne katin e 1 ka banjo, lokali eshte 115m2 posedon parking ne pjesen e perparme dhe eshte i pershtatshem per qdo lloj funksioni ose veprimtarie per shkak te pozites se saj ted y lokalet kan te njeta dimenzione.
Qmimi eshte i diskutueshem varesisht nga funskioni ose veprimtaria qe kryhet ne kete lokal dhe kohezgjatjes se kontrates.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343
+37745965858

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »