SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qera Objekti ne Gjilan (Kodi 394/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Madhësia :
3000 m²
ID e produktit :
139738
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk jep Objektin me qira ne Rrugen qarkore Kamenic-Bujanofc
Objekti eshte 6kat nje kat eshte 700m2, objekti mundet te ipet me kate, kati 1,2,3dhe4 esht I pershtatshem per qedra trektare kurse kati 5 me taras lart esht I pershtashem per Restorant , diskotek, ka edhe pjesen e eperme me hapsir te hapur me taras mbi objekt.
Objekti posedon parking para per 50vetura por ka mbrapa edhe nje trull I cili mund te behet edhe parking per shum vetura.
Qmimi eshte i diskutueshem varesisht nga funskioni ose veprimtaria qe kryhet ne kete lokal dhe kohezgjatjes se kontrates.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343
+37745965858

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »