SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Prishtine (Kodi:396/16)
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:59
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
130 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
139740
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje banesen ne Bregu diellit
Banesa eshte ne katin e 5 dhe ka 130 m2,po ne letren poseduse konfirmohet me 110m2. Banesa eshte ndertim I vjeter esht dy katshe e mobiluar dhe I permbush te gjitha kushtet elemtentare te nje banese, ka parking, ka kondecioner, parking,
Banesa ne katin e 1 ka kete renditje:
1.Sallon dhe kuzhine
Dy dhoma gjumi
Nje banjo xhakuzi
Dy Ballkona
1dhom garderobe
1shpajz
Banesa ne katin e 2 ka kete renditje:
1Dhom gjumi
1Banjo
1dhom garderobe
Koridor dhe birov I vogel.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343
+37745965858

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38649594343
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »