SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITJE. Banesë 85m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:50
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
139741
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 85m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.
Banesa gjendet në lagjen e Spitalit, afër EULEX-it, te hyrja mrapa spitalit, është ndërtim I kompanisë së ndërtimit Vëllezërit Asllani, lëshohet për banim në Qershor 2017 si dhe është në katin e VI-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. WC
1. Ballkon
1. Koridor

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »