SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat ne Gjilan (Kodi: 398/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
116 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
139743
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje banesat ne perballe Viva Fresh ne Gjilan. Banesat jane ne ndertim e siper nga nje kompani e cila po shnderrohet ne lider shqiptar ne sektorin e ndertimit civil dhe e cila sjelle standarde Evropa ne Gjilan e me gjere.
Banesat jane shum afer qendres se Gjilanit, stacionit te autobusave, qerdhes se femijeve, shkollave, spitalit dhe qendrave tregtare.
Kemi banesa me dimensione te ndryshme.
Banesa nr.1 ka hapesire 91.32m2: Sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo, nje ballkon dhe nje depo,
Kati 1.2.3.6.7.
Banesa nr.2 ka hapesire 93.68m2: Sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo, nje ballkon dhe depo,
Kati 1.6.7.
Banesa nr.3 ka hapesire92.89m2: Sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo, nje ballkona dhe nje depo, Kati 7.8.
Banesa nr.4 ka hapesire112.16: Sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, nje banjo, dy ballkona, depo,
Kati 2.7.8.
Banesa nr.5 ka hapesire 116.58m2: Sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, nje banjo,dy ballkon, depo, kati 8
Banesa nr.6 ka hapesire 136.72m2: Sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, nje banjo,nje Wc,dy ballkon, depo.
Kati 7.8.
Banesa nr.7 ka hapesire 131.92m2: Sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, banjo,Wc,dy ballkon, depo.
Kati 7.8.

Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343
+37745965858

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »