SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESË ME QIRA FUSHË KOSOVË
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
ID e produktit :
139744
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin : Fushë Kosovë , rruga Dardania ( afër shkollës Mihail Grameno ) , kati : Parë ( I ).
Banesa posedon : Dy dhoma gjumi , Salloni me kuzhinë , koridori , banjo dhe ballkoni .
Çmimi : 250 €
Tel : 044 361 782
Tel : 049 349 305
mail : vrrealestateagency@hotmail.com
Për qdo informatë shtesë vizitoni www.vrestate.info/ 
Rr. Qamil Hoxha Bl-4-Hy,1 - Nr 5
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »