SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali ipet me qira (399)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:27
Madhësia :
123 m²
ID e produktit :
139745
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni JETI sh.p.k jep lokalin me qira te rrethi afer ETC ne Gjilan dhe ka 123.45m2 .
Lokali i ploteson te gjitha kushtet per qdo lloj biznesi .

Qmimi sipas marreveshjes .
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343
+37745965858

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »