SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokalet ne shitje (400/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Madhësia :
157 m²
ID e produktit :
139746
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti sh.p.k ka ne shitje lokalet te rrethi afer ETC ne Gjilan te objekti Plisat .
Lokali nr.1 ka 157.50 m2 .
Lokali nr .2 ka 120.55 m2.
Lokali nr.3 ka 115.22m2.
Lokali nr.4 ka 123.45 m2.
Lokali nr.5 ka 121.77 m2.
Keto lokale plotesojne te gjitha kushtet per qdo lloj veprimtarie ose biznesi.
Qmimi sipas marreveshjes .
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343
+37745965858

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »