SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kate shtepie me qira ne Arberi_180
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
139747
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj kat shtepie me qira në lagjen Arberia te (PANDORA), kati i parë me hyrje të veqante. Është plotesisht e mobiluar me te gjitha elementet
Banesa posedon:
- Dhomë gjumi,
- salloni,
- kuzhina
- banjo dhe
- 2 ballkona
- koridor
Qmimi 180€ fiks

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »