SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet parcella
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
139758
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet parcela ne rrugen Arsim Rexhepi afer Elkosit ne Ferizaj. Parcela eshte form katrore dhe rreth rruges-asfaltit. Ka hyrje dhe dalje ne dy anet e rruges kryesore, parcela gjindet 1 min larg Elkosit. Parcela eshte prej 8.60 Pronari shqipëtar, perkthimi bëhet menjeher. Per me shum info +377 44 93 24 42- +386 4 931 3155

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
florim
Ferizaj
049407008
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »