SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te Standarti me 3 dhoma gjumi
Çmimi :
€390.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
106 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
139764
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Breg te Diellit te banesat e Standardit, banesa eshte e meobiluar ne teresi me te gjitha elementet, nxemje qendrore, uje 24h, ashensor funaksional
Banesa poseodn:
- 3 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- 2 banjo
- ballkona
- koridor
Qmimi 390 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 64 1794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »