SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes Ekskluzive me qira ne PEJTON
Çmimi :
€1,750.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:41
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
139775
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Pejton, banesa eshte ekskluzive, mobiluar me mobile moderne, banesa gjendet afer NLB bank ne Pejton, banes aka uje dhe rryme 24h dhe nxemje qendrore
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- banjo
- wc
- sallon
- kuzhine
- ballkon
- garazh
Qmimi 1750 euro ( leshohet vetem per nderkombetare)

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »