SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Arberi(Dragodan)
Çmimi :
€300,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '17
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
230 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
139777
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Arberi(Dragodan)me siperfaqe prej 230m2 dhe 3.78 ari. Shtepia ka sallonin, 5 dhoma gjumi, kuzhinen me tryezari, 2 korridore, 3 banjo, 2 ballkona, 1 depo, 1 bodrum dhe nje lokal prej 25m2.
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
044 659 488
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »