SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne Mat - Kodi 0843
Çmimi :
€280,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:01
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
450 m²
Viti i ndërtimit :
2008
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
139794
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia ne Mat - Kodi 0843

Lokacioni: Perball Banesave te Bardha mbrapa Kompleksit Iliria Building

Siperfaqe 4.5 Ari

Shtepi 2 Katshe

Renditjet:

Kati i Pare

- Siperfaqe 135m2
- Sallon
- 2 Dhoma gjumi
- Kuzhinë
- Para banjo dhe banjo
- Koridor
- 2 Ballkona

Kati i Dyte
.
- Siperfaqe 135m2
- Sallon
- 3 Dhoma Gjumi
- 2 Banjo
- 3 Ballkona
- Koridor.

Podrumi:

- Podrum 130m2
- Garazh për dy automjete
- Kuzhinë
- Para banjo dhe banjo
- Dhomë për nxemje qendrore dhe hapsirë te mjaftueshme per sende tjera.

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Pelet
- Shtepia ka leje ndertimi
- Rezervar Ujit
- Rezervar Nafte
- Bojler Qendror
- Shtepia ka Thithse Qendrore
- Terasa 150 m2

Çmimi 280.000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »