SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE SOFALI
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:45
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
93 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
139808
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në lagjen Sofalia në Prishtinë

Banesa me 92.5 m2 ka këtë renditje

Sallon + kuzhinë + 2 dhoma gjumi + shpajz + ballkon

çmimi: 600 euro ( i diskutushem )

Banesa shitet dhe me mobilje me marrveshje
Garazha dhe podrumi extra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QAFA
Prishtinë
+37744768176
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »