SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR QIRA - Zyre / Call Center / Çerdhe - B.Diellit
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor
Madhësia :
360 m²
ID e produktit :
139829
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR QIRA Hapësirë afarsite e përshtatshme për Zyre / Call Center / Çerdhe në lagjen Bregu i Diellit

360m²│4 Salla/Zyre│2 Banjo│2'100 €/muaj
▁▁
Hapësira ndodhet në kuadër të një kompleksi banesor përballë "Banesat e Bardha" në katin Perdhes me pamje nga oborri i kompleksit dhe prapa orientuar drejt Lindjes prej nga dilet në terasë me sipërfaqe të konsiderueshme.

Hapësira afariste është e ndarë në 4 salla/zyre, 2 salla pune shumë të mëdha, 1 sallë për mbledhje (e cila ofrohet e mobiluar) dhe 1 zyre. Gjithashtu brenda kësaj hapësire janë edhe 2 Banjo.

Paraprakisht kjo hapësirë ka shërbyer si Call Center, mirëpo është shumë e përshtatshme edhe për Çerdhe, Studio Projektuese apo Zyre Qendrore për kompani me staf të madh.

Dysheme shtruar e gjitha me pllaka keramike, 2 sallat e mëdha janë shtruara edhe me tepison të posaçëm për zyre, tavani i dekoruar me gips dhe ndriçim LED, salla e mbledhjeve mobiluar me tavolinë ovale dhe ulëse shumë cilësore për 12 persona, nga të dy anët e jashtme hapësira është e mbuluar me fasadë strukturale e gjitha me xham dhe perde nga ana brendshme dhe me sistem të ngrohjes nën dysheme.

Çmimi: 2'100 €/muaj

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »