SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje 84m2 neto. Kati 1. 3 dhoma gjumi. Banesat e bardha
Çmimi :
€930.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
139830
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne katin e pare (1).
3 dhoma gjumi
Qendrimin ditor dhe kuzhinen.
Pamjen ne jug-peredim.
84m2 neto.
Perkthimi behet menjher.
044601786
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
044601786
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »