SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne qender
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
139831
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ne shitjeAd.sheshi N.Tereza Shitet banesa 100 m2 kati 1 , neto (brenda mureve) : Salloni ,Separeja, Kuzhin, 4 Dhoma gjumi ,Banjo wc+ Wc ndihmese, 2Ballkone dhe Podrumi Prone private , cmimi volitshe Xh.Buqani 044 138 981

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Duana.b
049 222 893
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »