SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne bregun e diellit
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
139835
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen e Bregun e diellit. Banesa eshte e renovuar ka Dere te blindume dritare te plastikes izolim te jashtem me stiropor 10cm qe do te thot dimrit e nxeht dhe veres e flladitshme. Banesa ka te gjitha elementet per banim komod. Ne kuzhin ka furren montuese pllaken e xhamit frigoriferin dhe frizin ndamas si dhe maqinen e lamjes Lavatriqen fshisen elektrike TV dhe dhomen e fjetjes komplet.e mobiluar.
Banesa ka ket renditje Saloni kuzhina,shpajzi, koridori dhoma e fjetjes dhe terasa e madhe.
Banesa eshte e lire ne fillim te muajit dhjetor.
Per info shtese ne numrin 045 54 00 59 wiber
Informata rreth publikuesit
afrim07
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »