SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA MBRAPA HOTEL SIRIUSIT 300
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
139842
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Apartamente në Prishtinë për kohë të gjatë dhe të shkurtë, të mobiluara plotsisht me çmime të volitshme. .
Mund te na gjeni ne faqen zyrtare www.dodonaapartments.com 
Lokacioni Adresa: Rruga: Tringë Smajli 40/60 10000 Prishtina,

Mbi këtë Apartament KARAKTERISTIKAT: •SIPERFAQJA 57 m2 • •SALLON •1 DHOMSHE •KUZHIN •BANJO •KORIDOR •BALLKON •TAVOLIN NGRENIE •FRIGORIFER •SHPORET TE RRYMES •MAKIN TE RROBAVE •NGROJE QENDRORE • ASHENSOR • PEGULL DHE BORDI I HEKUROSJES •QASJE PER HENDIKAP •VARESE RROBASH •MBULOJA •UJ 24 OR NE DITE
Informata rreth publikuesit
DodonaApartments
Prishtinë
045666656
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »