SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa PENTHOUSE 160m2 me qira ne Mati 1, ROYAL, afer EULEX-it
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
250 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
139845
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa PENTHOUSE 160m2 me qira ne Mati 1, kompleksi "ROYAL", afer EULEX-it.
Banesa ka kete renditje:
- nje dhome e dites me kuzhine
- tri dhoma te gjumit
- dy banjo
- dy depo
- terase 90m2
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 1200euro.
Na kontaktoni ne numrat: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »