SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banese me qerane lagjen Emshir
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
139866
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira.Banesa ndodhet ne lagjen Emshir , prapa UBT-s.Banesa ka 3 dhoma nje sallon me kuzhin dhe dy dhona gjumi .Cmimi 250 euro.Per info tel.044690989 ose 044770508

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbi
Prishtinë
044770508
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »