SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Kalabri-Emshir 250€
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
4 Dhjetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
139872
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Lagjen Kalabri-Emshir 60 m banesa ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dhom gjumi
-Banjo
-Koridor dhe teras
Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja, eshte e pershtatshme per familjar.
044 255 748
Informata rreth publikuesit
Flor
Prishtinë
044255748
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »