SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepia 300m2 me qira ne Veternik Afer Lagjes "NIC"
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:22
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
139883
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia 300m2 me qira ne Veternik Afer Lagjes "NIC"
Shtepia ka siperfaqe 300m2, eshte dy kateshe + podrumi ku ka hapsire per dy vetura si dhe per dru, qymyr etj.
Shtepia ka dhome dite me kuzhine, kater dhoma te gjumit, tri banjo, depo, ballkon dhe garazhe.
Shtepia eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 650euro.
Na kontaktoni ne numrat: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »