SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESË ME QIRA DRAGODAN
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:46
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
ID e produktit :
139884
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin : Prishtinë , lagje : Dragodan ( afër Five Star fitnes ) , kati : Dytë .
Banesa poseodn : dy dhoma gjumi , salloni , kuzhinë ndaras, koridori , banjo dhe ballkoni .
Çmimi : 400 €
Tel : 044 300 089
Email : info@vrestate.info
Për qdo informatë shtesë vizitoni www.vrestate.info/ 
Rr. Qamil Hoxha Bl-4-Hy,1 - Nr 5
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »