SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 64m2. Kati 1. Pamjen ne lindje.
Çmimi :
€56,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Janar
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
139923
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Posedon qendrimin ditor dhe kuzhinen.
Dhome gjumi.
Paisjet e kuzhines komplet ne vler rreth 1500-2000 euro.
Marrveshja behet te noteri.
044601786
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
044601786
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »