SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne Pejton afer Katedrales
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:38
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
139943
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Pejton afer Katedrales, banesa eshte ne katin e gjashte me siperfaqe prej 80m2, ka dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe ballkon.
Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja dhe eshte e gatshme per banim.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 / 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »